Doporučuji k vydání...

Bright Line Eating - Science of living Happy, Thin and Free, Susan Pierce Thompson

Vážené nakladatelství Jan Melvil publishing,

myslím, že vzhledem k dnešní "food culture", je tato kniha velmi aktuální, založená na vědeckých poznatcích.
Autorkou je neurobioložka, která žije, co káže. A přináší dosti odlišný pohled na dnešní epidemii obezity a nadváhy.
Tuto knihu doporučuji k vydání v českém znění, neboť mi změnila život - pomohla mi prošpikovat můj život výbornými "lifehacky" a pomohla mi začít žít šťastně, hubená a svobodná od věčných diet a obsese nad stravováním.
Ráda bych se podělila o tuto skušenost s ostatními a také, aby i tato kniha přispěla ke zlepšení života našeho národa.
Předem velmi děkuji za důkladné zvážení vydání této knihy, která se dostala na seznam New York Times bestseller.
S pozdravem,

Lenka Svitáková

P.S. Přemýšlela jsem, zda zařadit knihu do kategorie Fit&Food či Žádná velká věda. A přestože je tato kniha na první pohled o hubnutí (založené na vědeckých článcích), je také plná life-hacks a návodů pro "nindža-life".

5 votes
Vote
Sign in
(thinking…)
Sign in with: Facebook Google
Signed in as (Sign out)
You have left! (?) (thinking…)
Lenka Svitáková shared this idea  ·   ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

0 comments

Sign in
(thinking…)
Sign in with: Facebook Google
Signed in as (Sign out)
Submitting...

Feedback and Knowledge Base