Doporučuji k vydání...

The Warrior Diet - Ori Hofmekler

Dobrý den,

už delší dobu se zajímám o alternativní způsoby stravování, proto mě mimo jiné potěšila Vaše poslední kniha "Jídlo na prvním místě", které se zaměřilo na paleo. Další podobnou cestu nabízí takzvaná Warrior diet, která je zaměřena hlavně pro aktivní sportovce. Myslím, že překladem této publikace by jste určitě udělali radost nejednomu zastánci zdravého životního stylu. Tímto bych se k Vám chtěl také zmínit ohledně témat Vašich knih. Ve většině případů mi přijde, že se vše točí kolem podnikání. Neříkám, že je to špatně, ale na toto téma je toho už mnoho, takže zaměření jiným směrem by nemusel být špatný nápad.
Každopádně děkují Vám za Vaše dosud vydané knihy. Jsou pro mě skvělým čtivem a taktéž neustálou inspirací v osobním rozvoji.

Přeji mnoho prodaných výtisků Vašich knih a úspěšný rok 2014.

S pozdravem

Vít Grundza

95 votes
Vote
Sign in
(thinking…)
Sign in with: Facebook Google
Signed in as (Sign out)
You have left! (?) (thinking…)
Vít Grundza shared this idea  ·   ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

3 comments

Sign in
(thinking…)
Sign in with: Facebook Google
Signed in as (Sign out)
Submitting...
  • Jan commented  ·   ·  Flag as inappropriate

Souhlasím, jedu na Warrior už přes 30dní a výsledky tu jsou viditelné, reálné! :-) ne že by mě nebavilo knížku číst v angličtině, ale věřím že spoust lidí by ocenilo český překlad ;)

• Anonymous commented  ·   ·  Flag as inappropriate

Dobrý den,
    také bych se připojila s prosbou překladu této knihy, určitě by ji velice ráda uvítala v čestině.
    Krásný den
    Eva Sekaniová

Feedback and Knowledge Base